1. Spedice
  2. Doprava
  3. Servis
  4. Skladová logistika

Marshal Logistic s.r.o.

Kdo jsme

Tým naší společnosti působí v oblasti logistiky, mezinárodní a vnitrostátní dopravy i všech souvisejících služeb úspěšně už od roku 1990 a má s ní bohaté zkušenosti.

Naše cesta

Našim zákazníkům se snažíme nabízet vždy komplexní dopravní služby, které pomohou vaše podnikání posouvat kupředu. Nenabízíme služby, které jsou pro nás i pro zákazníka maximem. Nabízíme služby, které jsou optimálním řešením vašich dopravních a logistických potřeb. Pokud s našimi službami budete spokojeni vy, naši zákazníci, budeme spokojeni i my.

Naši zákazníci

Společnosti, které si uvědomují důležitost kvalitní logistiky pro své podnikání. Společnosti, jimž komplexně řešené dopravní služby zjednoduší odbyt či zásobování. Společnosti, které mají dodavatele a odběratele po celé Evropě. Malé, střední i velké firmy, které ve svých oborech představují špičku nejen v České republice.

Vozový park

Jelikož se snažíme nabízet jen stoprocentně kvalitní služby, využíváme také stoprocentně kvalitní a spolehlivou techniku splňující taktéž vysoké požadavky na ekologii. Disponujeme vozy od nosnosti 1,5 do 25 tun v objemech do 120 m3 (36 europalet, 108 gitterboxů).

 

 

Aktuálně

8.1.2018 | Hledáme nové kolegy

 

 

8.1.2018 | Aktuální certifikace kvality

 

 

8.1.2018 | Aktuální nabídka servisu vozidel

 

©2017 Marshal Logistic.r.o., všechna práva vyhrazena www.marshal-logistic.com